Sklepy na platformie Prestashop

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę tworzenia sklepów internetowych na platformie Prestashop.

Agencja interaktywna Web Systems w sposób kompleksowy oferuje wykonywanie  sklepów w oparciu o system zarządzania treścią Prestashop, dopasowując szatę graficzną pod indywidualne wymagania Klienta.

Załóż sklep internetowy Prestashop!

Pomożemy Ci założyć nowy sklep internetowy lub rozbudować już istniejący i zajmiemy się jego obsługą techniczną w pakiecie wsparcia. W międzyczasie przygotujemy i poprowadzimy dla sklepu kampanie marketingowe, które będą generować sprzedaż.

Silnik sklepu Prestashop

Szybkość i bezpieczeństwo

Wsparcie techniczne

Jeśli chcesz sprzedawać produkty w Internecie to oprogramowanie Prestashop jest jednym z najlepszych wyborów jakich możesz dokonać. Po omowieniu szczegółów wymagań dotyczących wyglądu sklepu, jego działania oraz integracji z zewnętrznymi systemami (narzędzia marketingowe, ksiegowość…) przygotujemy ofertę i przed przystąpieniem do wdrożenia wszystko omówimy i wytłumaczymy.

Niezależnie od tego czy masz już sklep na Prestashop i chciałbyś go rozbudować, czy też myślisz o stworzeniu wszystkiego od nowa, możemy wspólnie ustalić plan gry i wspólnie budować Twój biznes online.

Dla działających sklepów opartych o platformę Prestashop, oferujemy indywidualnie dopasowane pakiety opieki serwisowej, które zawierają wsparcie w zakresie aktualizacji bezpieczeństwa i funkcjonalności sklepów, codzienny backup (dwa poziomy na oddzielnych maszynach), monitoring działania usług i pomoc techniczną w wypadku niespodziewanych awarii.

W przypadku niestandardowych wymagań, jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę obejmującą dowolne inne usługi z zakresu IT, a wszystko podeprzeć solidnymi referencjami od firm z Polski, Europy, USA, Kanady i Australii…

Posiadamy doświadczony zespół programistów oraz grafików, którzy są w stanie zrealizować najlepsze projekty sklepów internetowych Prestashop według indywidualnych wymagań.