Sklepy na platformie Shopify

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę tworzenia sklepów internetowych na platformie Shopify.

Agencja interaktywna Web Systems w sposób kompleksowy oferuje wykonywanie  sklepów w oparciu o system zarządzania treścią Shopify, dopasowując szatę graficzną pod indywidualne wymagania Klienta.

Załóż sklep internetowy Shopify!

Pomożemy Ci założyć nowy sklep internetowy lub rozbudować już istniejący i zajmiemy się jego obsługą techniczną w pakiecie wsparcia. W międzyczasie przygotujemy i poprowadzimy dla sklepu kampanie marketingowe, które będą generować sprzedaż.

Silnik sklepu Shopify

Szybkość i bezpieczeństwo

Wsparcie techniczne

Jeśli chcesz sprzedawać produkty w Internecie to oprogramowanie Shopify jest jednym z najlepszych wyborów jakich możesz dokonać. Po omowieniu szczegółów wymagań dotyczących wyglądu sklepu, jego działania oraz integracji z zewnętrznymi systemami (narzędzia marketingowe, ksiegowość…) przygotujemy ofertę i przed przystąpieniem do wdrożenia wszystko omówimy i wytłumaczymy.

Niezależnie od tego czy masz już sklep na Shopify i chciałbyś go rozbudować, czy też myślisz o stworzeniu wszystkiego od nowa, możemy wspólnie ustalić plan gry i wspólnie budować Twój biznes online.

Dla działających sklepów opartych o platformę Shopify, oferujemy indywidualnie dopasowane pakiety opieki miesiecznej, obejmujące wybraną ilość roboczogodzin prac developerskich, które będą wykorzystywane na rozbudowywanie sklepu i integracje za pomocą gotowych aplikacji lub tworzenie rozwiązań szytych na miarę.

W przypadku niestandardowych wymagań, jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę obejmującą dowolne inne usługi z zakresu IT, a wszystko podeprzeć solidnymi referencjami od firm z Polski, Europy, USA, Kanady i Australii…

Posiadamy doświadczony zespół programistów oraz grafików, którzy są w stanie zrealizować najlepsze projekty sklepów internetowych Shopify według indywidualnych wymagań.