Szkolenia WordPress / Woocommerce

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych, które zajmują się zarządzaniem stronami i edycją kontentu na stronach opartych o system zarządzania treścią WordPress i sklepach internetowych zbudowanych w oparciu o system Woocommerce.

Od 2006 lat zajmujemy się tworzeniem stron i sklepów opartych o CMS WordPress i dodatek Woocommerce. Podczas pracy z wieloma projektami przygotywaliśmy dokumentację oraz prowadziliśmy szkolenia z zakresu obsługi tych platform.

Z uwagi na zapytania jakie dostawaliśmy, postanowiliśmy wprowadzić usługę szkoleń (online lub stacjonarnych w siedzibie Klienta) z zakresu obsługi wyżej wymienionego oprogramowania.

Wieloletnie doświadczenie

Online i stacjonarnie

WordPress

Najpopularniejszy na świecie system zarządzania treściami na stronach www. Pozwala w łatwy sposób modyfikować zarówno kontent na stronie internetowej, jak i jej wygląd.

System ten umożliwia tworzenie projektów stron www i posiada cały szereg złożonych funkcji do zarządzania wszystkimi aspektami działania strony. Obecnie około 1/3 stron w Internecie działa na WordPressie, począwszy od małych od blogów hobbystycznych po duże portale informacyjne. Jeśli więc i Ty chcesz nauczyć się go obsługiwać, to nasze szkolenia WordPress skierowane są właśnie do Ciebie.

Woocommerce

WooCommerce to darmowa wtyczka do stron zbudowanych na platformie WordPress. Pozwala w łatwy sposób zarządzać sklepem online: produktami, kategoriami, bramkami płatności…

Jest to jedna z najbardziej popularnych platform do budowy sklepu e-commerce dostępnych na rynku. Charakteryzuje się bezpieczeństwem, dużą społecznością (fora pomocy), prostotą UX, łatwym zarządzaniem i elastycznością w rozbudowie o nowe funkcjonalności, zarówno poprzez pluginy (dodatki darmowe jak i płatne) jak i poprzez kod dopisywany do motywu strony zbudowanej na WordPressie.